Sinds de start van ROI financials hebben we een bijna constante en gelijkmatige groei doorgemaakt: niet alleen in klanten die zich door onze werkwijzen aangesproken voelden, maar ook qua aantal medewerkers. Op dit moment telt ROI financials 15 professionals:

Marco Steenstra

Algemeen Directeur

T: 010 261 77 70
M: 06 316 589 66
E: marco@roifinancials.nl

Simon Voorbergen

Business Development Manager

T: 010 218 86 89
M: 06 832 298 33
E: simon@roifinancials.nl

Martin van Uffelen

Relatiemanager Fiscaal

T: 010 261 77 73
M: 06 406 788 36
E: martin@roifinancials.nl

Raoul Bloumen

Teamleider Financiële administratie

T: 010 218 86 89
E: raoul@roifinancials.nl

Onno Geelof

Relatiemanager Financieel

T: 010 261 77 77
M: 06 415 291 11
E: onno@roifinancials.nl

Paul van den Berg

Teamleider Financiële Administratie

T: 010 261 77 75
M: 06 520 362 09
E: paul@roifinancials.nl

Paul Storm

Samenstel Medewerker

T: 010 218 86 89
E: paul.storm@roifinancials.nl

Selim Faroque

Teamleider Financiële Administratie

T: 010 218 86 89
E: selim@roifinancials.nl

Dinesh Sardjoe

Financieel Medewerker

T: 010 218 86 89
E: dinesh@roifinancials.nl

Grada Gerlag

Financieel Medewerker

T: 010 218 86 89
E: grada@roifinancials.nl

Carla van Leersum

Financieel Medewerker

T: 010 218 86 89
E: carla@roifinancials.nl

Chantal Versloot

Financieel Medewerker

T: 010 218 86 89
E: chantal@roifinancials.nl

Karin van Wijk

Financieel Medewerker

T: 010 218 86 89
E: karin@roifinancials.nl

Menu